Screening PC

Každá výpočetní technika potřebuje pravidelnou údržbu, která se často zanedbává a tím se výrazně zkracuje její životnost!

Ve všech počítačích je použito i několik ventilátorů, které zajišťují chlazení zdroje a všech ostatních částí. Již po několika měsících provozu se uvnitř usazuje prach, který odvod tepla z počítače velmi zhoršuje. Tím dochází k většímu tepelnému namáhání, zvyšování hlučnosti a značnému zkracování životnosti počítače. Později k závadám, které mohou způsobit i ztrátu Vašich cenných dat.

Při každodenní práci s počítačem se každému uživateli nahrávají do počítače miniaturní programy a soubory, aniž by o tom věděl. Tyto data zahlcují postupně disk a zpomalují práci na počítači. Počítače jsou Vaším každodenním nepostradatelným pomocníkem a proto by měly být perfektně udržovány.

V rámci služby Screening PC Vám nabízíme tyto varianty údržby:

  • Cena: 390,- Kč / 1 PC
    25 minut na 1 počítač | vyčištění počítače, monitoru, klávesnice a tiskárny od prachu a nečistot, kontrola spojů a kabeláže
  • Cena: 790,- Kč / 1 PC
    60 minut na 1 počítač | vyčištění počítače, monitoru, klávesnice a tiskárny od prachu a nečistot, kontrola spojů a kabeláže, vyčištění disku počítače od nepotřebných souborů a dat

Ceny jsou uvedeny bez DPH a případné dopravy na místo.